ВЈЕЖБЕ ЗА СТРАЖЊИЦУ И БЕДРА

ВЈЕЖБЕ ЗА СТРАЖЊИЦУ И БЕДРА

Вообичаена цена
ден 349.00
Акцијска цена
ден 349.00
Вообичаена цена
ден 349.00
Продадено
Единечна цена
за 
Вклучен данок.

ВЕЖБИ ЗА ЗАДНИКОТ И БЕДРАТА

Полезен водич идеален за почетници и оние со искуство. Дознајте ја вистината за целулитот, негово отстранувањеи секако намалување на килограми кои се проблем на денешницата кај понежниот пол...        

Број на страници: 159 
Димензии: 14,9 х 14,9 см
Подврска: мека
Јазик: хрватски