ЈАС

ЈАС

Вообичаена цена
ден 390.00
Акцијска цена
ден 390.00
Вообичаена цена
Продадено
Единечна цена
за 
Вклучен данок.

„Јас сум прекрасно мече.
Имам големо срце и сакам секаков вид забава“.
Но, за да бидеш среќен дури и на едно мече
му е потребен пријател.

Книга за подарок што маѓепсува, весела и мудра.

 

Димензии: 16 × 16 см
Број на стр.: 58
Подврска: тврда
Јазик: македонски