ПОЗЛАТЕНА ОГРЛИЦА + НАРАКВИЦА

ПОЗЛАТЕНА ОГРЛИЦА + НАРАКВИЦА

Вообичаена цена
ден 1,990.00
Акцијска цена
ден 1,990.00
Вообичаена цена
ден 3,190.00
Продадено
Единечна цена
за 
Вклучен данок.

Идеален подарок за понежниот пол!

Едноставна елеганција за секој ден

Доколку би одбрале кој комплет за накит ќе го понесете со вас на службено патување или одмор, вашиот мудар избор би бил овој едноставен, а сепак софистициран комплет позлатени ѓердани и нараквици. Овој комплет ќе одговара совршено со која било комбинација на облека - без разлика дали сте облечени спортски, лежерно или формално, со овој комплет накит ќе додадете шмек на вечни класици на вашиот изглед.

Направено во Франција, со позлата од 24 карати, ѓерданот е долг 45 см со можност за продолжување до 5 см.

Нараквицата се вклопува на двете раце. (19 см со можност за продолжување до 3 см.)


Блескајте со полн сјај на самоуверена жена.