ОДГОВОРИ НА 1000 ПИТАЊА ЗА ДЈЕЧАКЕ

ОДГОВОРИ НА 1000 ПИТАЊА ЗА ДЈЕЧАКЕ

Вообичаена цена
ден 590.00
Акцијска цена
ден 590.00
Вообичаена цена
ден 590.00
Продадено
Единечна цена
за 
Вклучен данок.

ОДГОВОРИ НА 1000 ПРАШАЊА

Идеална како подарок за сите момчиња-тинејџери. 1000 одговори на прашања што ги мачат момчињата на таа возраст од првотосексуално искуство, мозолките и првата брада.

 

Број на страници: 234
Димензии: 12,5 х 20,4 см,
Подврска: тврда
Јазик: хрватски